ENGLISH
  Güncelleme: 25/06/2017

AB Bakanı Ömer Çelik Vatandaşlarla Bayramlaştı

AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, bayram namazının ardından Adana Sabancı Merkez camisinde vatandaşlarla bayramlaştı.

Camiden ayrılırken gazetecilere açıklama yapan AB Bakanı Ömer Çelik, tüm Adanalıların bayramını kutladı ve "Allah'a şükürler olsun huzur ve kardeşlik içerisinde bu bayrama da kavuşmak nasip oldu. Adana'mızda bugün huzur, güvenlik ve kardeşlik içerisinde bu bayramı kutlamayı nasip eden Allah'a şükrediyoruz." dedi.

AB Bakanı Ömer Çelik, zor bir dönemden geçildiğini ifade ederek şunları kaydetti:

"Birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz her türlü zorluğu aşmamız için en büyük kuvvetimiz, kudretimiz. Mübarek ramazan ayından sonra bayramın eda edilmesi hepimiz için büyük bir mutluluk, sevinç. Bütün Adanalıların, Türkiye'nin ve İslam aleminin bayramını kutluyoruz. Özellikle bugünlerde bizim bu topraklarda bir vatan üstünde yaşamamızı sağlayan, bu fedakarlıkları gösteren şehitlerimize rahmet diliyoruz. Bütün şehitlerimizin özellikle anne ve babalarının bayramını kutluyoruz, ellerinden öpüyoruz. Gazilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bütün milletimizin bayramı kutlu olsun. Allah milletimizi birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara eriştirsin."

Cami avlusunda bekleyenlerin bayramını kutlayan Bakan Ömer Çelik, çocuklarla fotoğraf çektirdi.


Diğer Etkinlikler

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 

Güncelleme: 25/06/2017 / Hit: 1,455