ENGLISH
  Güncelleme: 10/04/2012

Hazar Gölü Havzasında İyi Tarım Uygulamalarının Teşviki ve Geleneksel Ürünlerin Pazarlamasının GeliştirilmesiTarım ve Balıkçılık Projeleri Anasayfa


HAZAR GÖLÜ HAVZASINDA İYİ TARIM UYGULAMALARININ TEŞVİKİ VE GELENEKSEL ÜRÜNLERİN PAZARLAMASININ GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ

 

"Hazar Gölü Havzasında İyi Tarım Uygulamalarının Teşviki ve Geleneksel Ürünlerin Pazarlamasının Geliştirilmesi Projesi" Projesi, Türkiye ve AB Sivil Toplum Diyaloğu-II Tarım & Balıkçılık Bileşeni altında yer almaktadır. Elazığ’dan S.S. Anadolu Doğa ve Kültür Koruma Ekolojik Ziraat Üretim Pazarlama ve İşletme Kooperatifi, tarafından yürütülmekte olan projenin ortaklığını Hollanda’dan Stichting Louis Bolk Instituut, Almanya’dan Stuttgart Üniversitesi ve Türkiye’Den Elazığ Hazar Gölü ve Çevresini Koruma ve Geliştirme Derneği (HAGOKDER) üstlenmektedir.

 

Toplam bütçesi 131.556,82 Avro olan "Hazar Gölü Havzasında İyi Tarım Uygulamalarının Teşviki ve Geleneksel Ürünlerin Pazarlamasının Geliştirilmesi Projesi" projesinin uygulanma süresi X aydır.

 

Projenin resmi internet sitesine http://www.anadoku.org.tr/adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye ve Avrupa Birliği Sivil Toplum Diyaloğu II Projesi hakkında detaylı bilgi için http://www.csdproject.net/ internet sitesini ziyaret ediniz.

 

 


PROMOTION OF GAP AND IMPROVING MARKETING OF THE TRADITIONAL PRODUCTS IN HAZAR BASIN PROJECT

 

"Promotion of GAP and Improving Marketing of the Traditional Products in Hazar Basin Project" is carried out within the Turkey and European Union Civil Society Dialogue II, Agriculture and Fishery grant scheme. The grant beneficiary of the Project is Anatolia Nature and Cultural Preservation Production Marketing and Operation Coop. Ltd. from Elazığ and project partners are Stichting Louis Bolk Instituut from Netherlands, Stuttgart University from Germany and Elazig Preservation and Development of Hazar Basin and Environment Association (HAGOKDER) from Turkey.

 

Total budget of the " Promotion of GAP and Improving Marketing of the Traditional Products in Hazar Basin Project" is 131.556,82 Euros and the duration of the project is X months.

 

The official web-site of the project is: http://www.anadoku.org.tr/

 

For detailed information on Turkey and European Union Civil Society Dialogue II Project, please visit http://www.csdproject.net/

a


<<< Avrupa Kültür Koridoru: Çorlu- Sakar Projesi Tarım ve Balıkçılık Projeleri Anasayfa

Farklı Renkler Bir Arada Projesi >>>


Güncelleme: 10/04/2012 / Hit: 53,243

Copyrights © 2023 Republic of Türkiye Ministry of Foreign Affairs
Directorate for EU Affairs
Copyrights © 2023 - Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı
Avrupa Birliği Başkanlığı