ENGLISH
  Güncelleme: 29/06/2020

Kamu Kurumları Birlik Programları İrtibat Noktaları Çevrimiçi Toplantısı Yapıldı

Kamu Kurumları Birlik Programları İrtibat Noktaları Çevrimiçi Toplantısı 23 Haziran 2020 tarihinde Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür Vekili Bülent Özcan başkanlığında yapıldı.

Kamu kurumlarından yöneticiler ve Birlik Programları İrtibat Noktası tayin edilen uzmanların katıldığı toplantıda Genel Müdür Bülent Özcan açılış konulması yaparak 4 Şubat 2020 tarihinde toplanan AB Programları Kurulu tarafından alınan kararlar uyarınca Birlik Programlarındaki yeni yaklaşımı tanıttı.

Birlik Programları ve Sınır Ötesi İşbirliği Daire Başkanı Şebnem Sözer sunumunda mevcut Birlik Programları ve yeni dönem Birlik Programlarına ilişkin bilgi verdi. Toplantıda, Erasmus+ ve ESC Programlarının koordinatörü Türkiye Ulusal Ajansı, Ufuk 2020 Programı koordinatörü TÜBİTAK ve CoSME Programı koordinatörü KOSGEB Programlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıya katılım sağlayan kurum temsilcileri ile Birlik Programları Ulusal İrtibat Noktası Yapılanmasının işleyişi ve yakın dönemdeki çalışmalara dair görüş alış verişi sağlandı. 2 saat süren toplantıya 78 kişi katıldı.

Birlik Programlarına ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.  

Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdür V. Bülent Özcan'nın sunumu için tıklayınız.

Birlik Programları ve Sınır Ötesi İşbirliği Daire Başkanı Şebnem Sözer'in sunumu için tıklayınız.


Diğer Etkinlikler

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 

Güncelleme: 29/06/2020 / Hit: 4,345