Jean Monnet Burs Programı 2024 - 2025 Akademik Yılı Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleşti

Son Güncelleme: 05 Ekim 2023

Jean Monnet Burs Programı 2024 - 2025 Akademik Yılı Bilgilendirme Toplantısı 2 Ekim 2023 tarihinde Ankara’da, 4 Ekim 2023 tarihinde ise İstanbul’da yüksek katılımla gerçekleşti.

Ankara’da Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Sayın Bülent Özcan ve Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanı Sayın Barbaros Murat Köse programın önemini vurgulayarak bursiyer adaylarına hitap ettiler.

Ardından yapılan Jean Monnet Burs Programı 2024-2025 akademik yılı duyurusu bilgilendirme sunumunda, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Proje Uygulama Daire Başkanlığından AB İşleri Uzmanları Sayın F. Yeliz Turan ve Sayın Aysel Tolunay, programın ve duyurunun ayrıntılarını katılımcılarla paylaştılar.

İstanbul etkinliğinde ise Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Proje Uygulama Daire Başkanı Sayın Ahmet Hakan Atik’in açılış konuşmaları ile başladı. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Proje Uygulama Daire Başkanlığından AB İşleri Uzmanı Sayın F. Yeliz Turan, bursiyer adaylarına Jean Monnet Burs Programı ve yeni duyuru dönemi hakkında detaylı bilgilendirme yaptı.

Bu döküman ab.gov.tr sitesinde bulunan makaleden otomatik üretilmiştir