Pazarlama ve Bilgiye Erişim Konusunda Çiftçi ve Su Ürünleri Yetiştiricilerinin Eğitimi

Son Güncelleme: 10 Nisan 2012

Tarım ve Balıkçılık Projeleri AnasayfaTARIM VE SU ÜRÜNLERİ ÜRETİCİLERİNİN PAZARLAMA VE BİLGİYE ERİŞİMİ ÜZERİNE EĞİTİMİ PROJESİ

 

"Tarım ve Su Ürünleri Üreticilerinin Pazarlama ve Bilgiye Erişimi Üzerine Eğitimi" Projesi, Türkiye ve AB Sivil Toplum Diyaloğu-II Tarım & Balıkçılık Bileşeni altında yer almaktadır. Burdur, Bucak Belediye Başkanlığı tarafından yürütülmekte olan projenin ortaklığını İtalya’dan Confederazione Italiana Agricoltori Toscana, İspanya’dan Federacion De Cooperativas Agrarias De Murcia, Polonya’dan Krotoszyn Belediyesi ve Türkiye’den Bucak Ziraat Odası üstlenmektedir.

 

Toplam bütçesi 183.756,45 Avro olan "Tarım ve Su Ürünleri Üreticilerinin Pazarlama ve Bilgiye Erişimi Üzerine Eğitimi" projesinin uygulanma süresi X aydır.

 

Projenin resmi internet sitesine http://abproje.bucak.bel.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Proje ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Türkiye ve Avrupa Birliği Sivil Toplum Diyaloğu II Projesi hakkında detaylı bilgi için http://www.csdproject.net/ internet sitesini ziyaret ediniz.

 
TRAINING OF AGRICULTURAL AND AQUACULTURE GROWERS ON MARKETING AND ACCESS TO INFORMATION PROJECT

 

"Training of Agricultural and Aquaculture Growers on Marketing and Access to Information Project" is carried out within the Turkey and European Union Civil Society Dialogue II, Agriculture and Fishery grant scheme. The grant beneficiary of the Project is Bucak Municipality and the partners of the Project are Confederazione Italiana Agricoltori Toscana from Italy, Federacion De Cooperativas Agrarias De Murcia from Spain, Krotoszyn Municipality from Poland and Bucak Chamber of Agriculture from Turkey.

 

Total budget of the " Training of Agricultural and Aquaculture Growers on Marketing and Access to Information Project" is 183.756,45 Euros and the duration of the project is X months.

 

The official web-site of the project is: http://abproje.bucak.bel.tr/

 

For detailed information on Turkey and European Union Civil Society Dialogue II Project, please visit http://www.csdproject.net/

 


<<< Avrupa Kültür Koridoru: Çorlu- Sakar Projesi Tarım ve Balıkçılık Projeleri Anasayfa

Farklı Renkler Bir Arada Projesi >>>

Bu döküman ab.gov.tr sitesinde bulunan makaleden otomatik üretilmiştir